Kimiz ve ne yapıyoruz ?

Print Email

    Bir kavşakta bulunup yolunu kaybetmek korkutucu bir deneyim olabilir. Biz bize ilham veren yakıtlarımızla bir yola girdik. Yüksek motivasyonumuzu sürekli güncel olanı takip ederek buluyoruz. Yaptığımız eserlere bir değer katıyoruz. Belki daha yolun başında olabiliriz belki geride bıraktığımız bir yol da vardır. Ama öğrenmeye çok alıştık. Bilginin sınırının olmadığını bilerek sürekli en iyisini yapıp en iyi yolda ilerlemek için emek veriyoruz. Önümüzde zor bir yolculuk olduğunu bilmek ise bize doğru yolda olduğumuzu hatırlatıyor. 

 

   Biz en son teknolojiyi bildiğimiz mevcut yöntemleri kullanarak üst düzey gerçekliğe sahip görüntüler(CGI) üretiyoruz. Ürün modelleme, mimari görselleştirme konusunda uzmanlaştık. Biz hayal ettiğinizi fotoğrafa döküp incelemenizi sağlıyoruz. Eğer ihtiyacınız olan, kendi müşterilerinize yapmak istediklerinizi, gerçeğe en yakın şekilde göstermek ise biz buradayız.

 

   Bir proje için şunları yapabilirsiniz;

Mevcut (CAD) çizimleri, istediğiniz tarzda bazı görüntüler, pdf dosyaları gibi proje detayları ile bize ulaşın. 

Biz proje ve detayları ile alakalı inceleme sonunda fiyatlandırma ve diğer ayrıntılar için sizinle iletişime geçebiliriz. Bu herkese sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir.

 

Emrah KURT / KOZASTUDIO.2016